kampanie AdWords

Google Adwords to jedno z podstawowych narzędzi służących do promowania produktów lub usług w internecie. Reklamy AdWords wyświetlane są na najwyższych pozycjach wyników wyszukiwania Google oraz na stronach partnerskich. W wyszukiwarce (na stronie wyników wyszukiwania) reklamy te znajdują się nad wynikami organicznymi (pole z kremowym tłem) oraz/lub po ich prawej stronie.

Dobrze przygotowana kampania Adwords przełoży się na wzrost wejść na stronę użytkowników zainteresowanych promowanymi usługami czy produktami co przełoży się na wzrost ich sprzedaży.

Jeśli poszukują Państwo firmy która poprowadzi dla Państwa kampanię w Adwords, możecie skorzystać z moich usług. Panuje opinia że kampanie AdWords nie są tanie ale tak naprawdę to ile zostanie wydane na reklamę zależy tylko i wyłącznie od Państwa. To Państwo decydują ile chcecie wydać na reklamę dziennie czy miesięcznie.  O tym że kampanie AdWords są skuteczne możecie się Państwo przekonać podczas kampanii próbnej. Więcej informacji uzyskacie dzwoniąc na numer 517 755 501. Zapraszam!